Mi lehet még a Krónikában?

TiszaTv, radió35, radió-izé, krónika
BUTTON_POST_REPLY
-efel-
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2010.11.02. 12:44

Re: Mi lehet még a Krónikában?

Hozzászólás Szerző: -efel- » 2010.11.04. 10:16

Valóban nem az oskola, a betűk ismerete teszi az újságírót. Én azt vallom, olvasson sokat az , aki írásra, pláne újságírásra adja a fejét. Az amatőrök írásai sokszor ezért nívósabbak, no meg azért is, mert arról írnak általában, amit jól ismernek, ismerni vélnek. Ahogy írtam az előzőekben, a tényszerű tájékoztatás sokszor nagy kihívás, nagyobb, mint a véleményalkotás.
Tisztelt adam! Ugye nem gondolja komolyan, hogy kollégáimat, magamat itt fogom minősíteni a Fórumban.....!? Megtesszük mi ezt a szerkesztőségben és megteszik az olvasók is hétről-hétre.
Végezetül engedje meg, hogy megköszönjem azt, hogy a magáénak érzi a Krónikát. Kritikája azt suggalja, szereti is és szeretné jobbnak látni. Értünk haragszik, nem ellenünk....

adam
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2010.11.03. 23:20

Hozzászólás Szerző: adam » 2010.11.04. 12:44

Megértem, kicsit mégis reméltem, hogy minősít. Mégsem vagyok elégedetlen, hiszen azzal, hogy nem állt a kimondatlanul maradt nevek mellé, mégiscsak belátja, hogy ön is látja, amit én.
Még valami! Van olyan, hogy egy feladatot rosszul old meg az ember fia, lánya. És ez nem baj. De ilyenkor újra kell csinálni, ki kell javítani, ha lehet. Ha nem, akkor ki kell dobni, és nem kell sajnálni kidobni. Mert egy selejttel tönkretehetik az egész csapat munkáját.
És igen, önökért nem pedig önök ellen. No meg magamért.
Köszönöm, hogy válaszolt efel!

-efel-
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2010.11.02. 12:44

Hozzászólás Szerző: -efel- » 2010.11.04. 13:48

Igen, ki kell javítani.
Én is ezt teszem. Természetesen sugallja és nem suggalja, ahogy előzőleg írtam.
Elnézést, egy ilyen témánál nagy hiba a helyesírási.... :-) Mentségemre szolgáljon, hogy írni talán tudok, de gépelni nem.

Ga2
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2011.04.25. 19:39

Hozzászólás Szerző: Ga2 » 2011.04.25. 20:06

Tisztelt Szerkesztő Úr/Nő!

A Krónika legutóbbi számában tájékozódhattunk a május 1-i ünnepi program közreműködőiről, miszerint fellép a Magyar Gimnasztráda Válogatott Tiszaújvárosi Csoportja. Szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy ez a névhasználat helytelen és félrevezeti az olvasókat, hiszen a gimnasztráda a mindenki tornája kategóriához tartozik, tehát nem versenysport. Ezért nincs is hivatalosan ilyen válogatott, mint ahogy nem létezik például magyar bélyeggyűjtő válogatott sem. A gimnasztráda csoport jelenleg a Tifo-Olvikor Diáksport Egyesület keretében működik, illetve az egyesület sportcsoportja. Furcsa helyzet is lenne, ha bármely időben a csoporthoz kapcsolódó személy azonnal válogatott státuszt tudhatna magáénak. Kérem szíves közreműködését a félreérthető névhasználat sajtóbeli további közlésének mellőzésének érdekében!

Üdvözlettel DG

szerkesztő
HozzászólásokCOLON 121
CsatlakozottCOLON 2009.04.21. 10:45

Hozzászólás Szerző: szerkesztő » 2011.04.27. 14:59

Tisztelt Ga2!
Közreműködésem odáig terjedhet, hogy felhívom a lap főszerkesztőjének figyelmét az Ön észrevételére. Ez megtörtént.
Azt a választ kaptam, hogy a csoport vezetői ilyen néven nevezik magukat, így nem áll módjában mást írni a lapnak.
Írásából úgy érzem, Ön meglehetősen tájékozott az ügyben, feltételezem, köze van az Olvikorhoz. Amennyiben így van, talán eredményesebb lenne a csoport vezetőivel konzultálnia.

BUTTON_POST_REPLY