Honlap

BUTTON_POST_REPLY
rob
HozzászólásokCOLON 20
CsatlakozottCOLON 2010.07.21. 09:58

Re: Honlap

Hozzászólás Szerző: rob » 2012.05.16. 14:52

Kár,hogy nem műkődik tovább ez az oldal.Ami ennek a helyettesítését oldaná meg,az semmire nem jó.Nem oldható meg,hogy párhuuzamosan menne mindkettő?Illetve csak ez,mert most egyikse műkődik szinte.A biztonság napján készültek felvételek?Ha igen akkor láthatóak lesznek valahol.Örömmel láttam az új vízszállitót.Jó lenne egy új riasztásos videó is,ezzel az autóval,vagy esetleg mindegyikkel,tartalék autókkal is,ha sofőr létszám megengedi.Illetve egy reggeli váltás videót is jó lenne megnézni.

áki
HozzászólásokCOLON 13
CsatlakozottCOLON 2010.09.29. 12:58

Hozzászólás Szerző: áki » 2012.07.12. 10:40

Úgy látom rob nagy ívben lesz.rnak.:)

Szabó Tamás
HozzászólásokCOLON 28
CsatlakozottCOLON 2009.09.15. 08:39

Hozzászólás Szerző: Szabó Tamás » 2012.09.04. 19:13

Mi is nagyon sajnáljuk, hogy nem működhet tovább az oldal. Sajnos arra sincs lehetőség, amit rob javasolt, hogy párhuzamosan működjön a megyei honlappal...
A reggeli váltás nem túl látványos, helyette ma raktam fel a YouTube-ra egy tegnapi tűzesetről készült videót.
A tűz Újszentmargita-Tuka külterületén volt, ahol nagy területen égett a fokozottan védett természetvédelmi terület és a tűz átterjedt a mellette lévő, sűrű cserjékkel, bokrokkal benőtt erdőbe is. Az erdő aljnövényzete olyan sűrű volt, hogy oda csak úgy lehetett bejutni, hogy egy LKT 80 típusú erdészeti munkagép megtisztította az oltáshoz szükséges területet.
A videó már a tűzoltás vége felé készült:
http://www.youtube.com/watch?v=OKhODlQE ... e=youtu.be

rob
HozzászólásokCOLON 20
CsatlakozottCOLON 2010.07.21. 09:58

Hozzászólás Szerző: rob » 2012.09.15. 18:12

Tényleg kár,hogy nem mehet tovább ez az oldal.Nekem már be se jön,ennek nem tudom az okát.A megyei honlap pedig semmit nem ér.Valójában az elsődleges célja nem az lenne,hogy mindig friss infókhoz jussunk?(pl.baleset miatt terelés,stb)Arról nem is beszélve,hogy rengeteg káreset fel se kerül,még emlités szintjén sem,nem hogy képek legyenek fent.Nagyon sokszor láttam vonulni a piros autókat,de semmi hír nem volt.Lenne egy kérdésem is.Ami megjelenik hiír abban általában le van írva,hogy a műveleti szolgálat is a helyszínre vonul.Ez milyen beosztás lenne,és milyen esetekhez vonul,és honnan?

BUTTON_POST_REPLY