Krónika és Szuperinfó

BUTTON_POST_REPLY
B.I.
HozzászólásokCOLON 12
CsatlakozottCOLON 2009.12.01. 09:11

Krónika és Szuperinfó

Hozzászólás Szerző: B.I. » 2009.12.01. 09:46

Ezúton jelzem az illetékes felé, hogy kb. kéthetente nem jut elhozzám a Krónika és a Szuperinfó.

Legyenek kedvesek megtanítani a lapterjesztőt, hogy hogyan kell úgy beletenni a postaládába, hogy más ne tudja kiszedni. A lépcsőház első emeletén szépségszalon működik és az oda látogató vendégek előszeretettel szedegetik ki.
Jeleztem már telefonon is, nem egyszer, de nem történt semmi. Ugyanúgy nincsen rendesen beledugva a ládába az újság, simán ki lehet onnan venni. Kénytelen vagyok a neten olvasni, de az azért nem olyan, mint papíralapon. Vagy megtanítják a terjesztőt, hogyan kell két újságot betenni a postaládába, vagy kénytelen leszek én megmutatni neki.

szerkesztő
HozzászólásokCOLON 121
CsatlakozottCOLON 2009.04.21. 10:45

Re: Krónika és Szuperinfó

Hozzászólás Szerző: szerkesztő » 2009.12.02. 11:26

A problémát jeleztük a terjesztőknek. Mivel nem adott meg címet, csak általános választ kaptunk, nevezetesen, hogy a szórólapok miatt sokszor lehetetlen a ládákba "rendesen" behelyezni a lapot.
Persze az is megoldás lenne, ha a szalon látogatói szalonképesebbek lennének, magyarán, nem lopnák el a Krónikát, a Szuperinfót.
Őket is meg kellene valamire tanítani... Nemde?

B.I.
HozzászólásokCOLON 12

Hozzászólás Szerző: B.I. » 2010.08.08. 13:13

Sem ezen a héten, sem a múlt héten nem volt Szuperinfó bedobva egyik postaládába sem......

B.I.
HozzászólásokCOLON 12

Hozzászólás Szerző: B.I. » 2010.08.14. 10:05

A héten sem volt bedobva. Ez a 3. hét! Annyira, de annyira örülök, hogy rajtam kívül az égvilágon senkit nem érdekel!!!!! FIZETÉST AZÉRT BIZTOSAN KAP ÉRTE VALAKI! (nem azért hogy nem dobta be....)

cyber
Adminisztrátor
HozzászólásokCOLON 20
CsatlakozottCOLON 2009.04.03. 11:11

Hozzászólás Szerző: cyber » 2010.08.14. 13:31

Tudom javasolni a krónika online-t.
Vagy ha minden képpen papír alapú kell - ami jogos - akkor a krónika online impresszum menüpontban található:
"Terjesztés: Krekk-Infó Bt. - Call Center: 06-40 / 424 - 424" -t kell zaklatni ez ügyben, biztosan gyorsabban tudnak segíteni mint mi.

BUTTON_POST_REPLY