MOLARI. "FIGYELEM, CSAK PRÓBA"

BUTTON_POST_REPLY
brill
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2009.04.16. 11:35

MOLARI. "FIGYELEM, CSAK PRÓBA"

Hozzászólás Szerző: brill » 2009.05.04. 21:47

"FIGYELEM, CSAK PRÓBA"

A Molari tájékoztató rendszerrel kapcsolatban szeretném leírni a vélemyényem.
Nem tudom pontosan, hogy mi értelme annak, hogy két hetente ill. havonta próbálni kell ezt a rendszert. Talán nem stabil ?
Nem tudják beállítani évek óta? Mert hogy ilyen gyakran kelljen próba....

1. Szerintem az emberek immunissá válnak. Én meghallom ezt a hangot és lökök rá az ablakra egy nagyot.
2. Gyerekek, de legfőképpen az idelátogató vendégek (lsd. szlovákok akik fürdeni jönnek stb.) azok mi a fenét gondolhatnak szegények ?
3. Ha tényleg muszáj próbálni ennyit (amit kétlek, csak biztos próbánként is van pénzmozgás...) Akkor miért nem lehet valami teszt jellel, amit a szakemberek kiszűrnének a napi zajból. Egy szimpla, a másodperc töredékéig hallható kattanás, síp, vagy valami okosabb megoldás. Nem hinném, hogy akusztikailag minden egyes alkalommal le kellene próbálni!!!

FÉLRE ÉRTÉS NE ESSÉK!
Kivállónak találom a rendszert, ahol jártam eddig, érthetően és hangosan hallottam. Sőt, nagyon fontosnak, hasznosnak is találom.

okos8
HozzászólásokCOLON 16
CsatlakozottCOLON 2009.06.21. 21:42

Re: MOLARI. "FIGYELEM, CSAK PRÓBA"

Hozzászólás Szerző: okos8 » 2009.06.21. 21:46

Nekem pedig az a problémám,hogy miért délután 1 órakor kell ezt a próbát csinálni. A bölcsi mellett pont van egy hangosan beszélő és a gyerekek(igaz nem csak ott hanem otthon is) felébrednek felsírnak. Miért nem lehet ezt 11-kor csinálni vagy 3-kor ?!
Erre szeretnék én megnyugtató választ kapni.
Előre is köszi

száliven apja
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2011.03.28. 12:18

Hozzászólás Szerző: száliven apja » 2011.03.29. 09:09

Nagyon jó ötlet a MOLARI!
Minden héten kellene, Sőt teljes hangerővel!!
És havonta egyszer Éccakai Próba is Kb Hajnal egykor!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ne Báncsátok a fijjamat!!!!!

száliven apja
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2011.03.28. 12:18

Hozzászólás Szerző: száliven apja » 2011.04.04. 18:53

[quote="száliven apja"]Nagyon jó ötlet a MOLARI!
Minden héten kellene, Sőt teljes hangerővel!!

Király vót a próba!!!!!!!!!!!!

Csak azt nem értem, hogy apofázás, (figyelem...) meg a szirénaközt mér van öt perc szünet!!!!!!!!!????????????????

Aszongyák addig acsávó elszi egy cigit, meg bever egy felest! :shock: :shock: :shock:
Ne Báncsátok a fijjamat!!!!!

BUTTON_POST_REPLY