A foci

BUTTON_POST_REPLY
Kovi64
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2013.09.12. 13:05

A foci

Hozzászólás Szerző: Kovi64 » 2013.09.12. 13:12

Hogyan lehet az, hogy a focisták megint kaptak majdnem 10 millió forintot a többi sportág amelyik jobban teljesít, meg nem? Pedig így is rengeteg pénzt kapnak éves szinten, most meg ez is? Se magas osztály, se jó hangulat, ezt nem értem. Ez már így mennyi pénz a városnak összesen és mire?

bandeeka
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2013.09.12. 20:58

Re: A foci

Hozzászólás Szerző: bandeeka » 2013.09.12. 21:08

Én rendszeresen kijárok kosár meccsekre és ott tényleg van hangulat. Szóval teljesen egyetértek Kovival és azt mondom, hogy oda tényleg érdemes lenne többet adni. Akár ezt a 10 milliót is. Persze kapjon minden sportág amelyik jól teljesít, de az biztos, hogy ezek közé a foci egyáltalán nem tartozik bele. Tényleg mit tudnak? Megye 23? A kosarasok NB 1-esek, a kajakosok is hozzák a sok eredményt és ez önmagáért beszél. De nem szaporítom a szót csak annyit mondok még, hogy a Phoenix meccsek mindig ott vannak mindig van egy csomó ember kint és nem száz hanem hétszáz. Ezen el lehet gondolkodni.

Kovi64
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2013.09.12. 13:05

Re: A foci

Hozzászólás Szerző: Kovi64 » 2013.09.16. 12:01

Azok se jobbak semmivel, biztos azoknak is nagy székház mint a triatlonnak meg a focistáknak. Jacuzzi meg szauna meg minden, több 100 négyzetméter de minek? Valami kiadványban olvastam, hogy a focisták 9 (!!!) légióst hoztak ide csak ebben a szezonban és van ezek között 2 román is. Ezek nem ingyen jönnek az tutti. Sok pénz semmire!!!

BUTTON_POST_REPLY