Digi vs. Önkormányzat

BUTTON_POST_REPLY
Donn
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2010.11.10. 22:09

Re: Digi vs. Önkormányzat

Hozzászólás Szerző: Donn » 2010.11.10. 22:18

Üdv!

Én nem hinném, hogy 2év kellene egy szerződés aláírásához...
Azt hiszem, hogy egy akkora cégnek mint a Digi- nincs szükségük 2évre, hogy elmondjak vagy kitalálják ki merre miért hogyan húzza a kábeleit illetve hogyan végezze a dolgát...
Aki csukott szemmel jár az is tudja, hogy miért nincs még a Digi bekötve a városban, valószínűnek tartom, hogy a Fiber-hamar kiesne a mókus kerékből ha 100%-ban átlenne adva a digikábel...
Nekünk 7éve van digi tévénk és hát valjuk meg őszintén minek kéne nekem 6ezer forintot fizetnem azért a pár csatornáért ha fele annyiért megnézhetem?!
Drága a Fiber és hála isten nem tud versenyezni a Digivel, bár asszem már hiába én nekem nem kéne a kábel tévéjük ha ugyanannyiért adnák se, sok problémánk volt vele és ennyi elég is volt.

Viszont örömmel látom, hogy mára a Digi már terjeszkedik :) lassan felénk is bekötik a netet...

zeuszgabi
HozzászólásokCOLON 25
CsatlakozottCOLON 2009.06.11. 12:02

Hozzászólás Szerző: zeuszgabi » 2010.11.14. 00:56

Valóban örvendetes, hogy végre nekiláttak a vezetékezésnek. Viszont az örökkévalóságig rájuk sem lehet várni, további alternatíva is van a városban. A T-Home, mely IP alapú (optikai kábeles) és ők is hozzák a papírformát. Valamivel talán drágább a diginél, de a fibernél mindenképpen olcsóbb és megbízhatóbb. Hibajavítást is tekintve csak dicsérni tudom őket, pár napja a bejelentéstől számítva már 2 óra elteltével itt is voltak, délután!

Szóval aki nem tud várni és közel olyan szolgáltatást akar, mint amit a digi kínál, a T-Home is tudja nyújtani!

Tibor
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2009.10.08. 06:21

Hozzászólás Szerző: Tibor » 2010.11.20. 09:12

Tud valaki valamit a digiről. Látszólag nagy erőkkel nekiláttak az alépítmény építésének, de hosszabb ideje semmi sem történik, még kábel behúzásról sincs információm.
Ha valakinél már üzemel kábeles TV és internet kérem írjon pár sort, hogy mióta működik és az internet szolgáltatással kapcsolatban mi a véleménye.

gusztav
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2009.05.05. 11:31

Hozzászólás Szerző: gusztav » 2010.11.20. 11:34

Tibor!

Amit en tudok es lattam is haveromeknal Szent Istvan ut 31. szam alatt (regi SPAR melletti 10emeletes), az az, hogy az egesz epuletben mukodik a digi kabel, beleertve a telefont, internetet.
A TV kepminosege szerintem jo, szerintuk a T-Home-nal is jobb. Abba en nem szolok bele, nem tudok viszonyitani. Egyebkent a varos mas reszerol is hallottam, hogy beinditottak kabeles szolgaltatasaikat a Digisek. Uhyhogy nyugi, a folyamat beindult.

Tibor
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2009.10.08. 06:21

Hozzászólás Szerző: Tibor » 2010.11.21. 08:02

Köszi gusztav! Remélem még ebben a hónapban hozzánk is bekötik.

torokgabi72
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2011.09.13. 20:00
Tartózkodási helyCOLON Tiszaújváros
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: torokgabi72 » 2011.10.11. 15:50

Azt hiszem a Digi KO-val nyert!
BY-BY Fibernet!
Csak tudnám ki járt vele jól, hogy ezt a szolgáltatót idehozta a városba!!!!!
Kép HENDRY FOREVER!

BUTTON_POST_REPLY