Tiszaújváros levegőminőségmérő állomás

Amennyiben kérdése van, továbbítjuk az illetékesnek és válaszolunk rá.
BUTTON_POST_REPLY
zeuszgabi
HozzászólásokCOLON 25
CsatlakozottCOLON 2009.06.11. 12:02

Tiszaújváros levegőminőségmérő állomás

Hozzászólás Szerző: zeuszgabi » 2010.05.02. 04:36

Az alábbi Boon híreket olvasva gondoltam megnézem a város levegőminőséget, mégis csak lehetne látni valami konkrét számokat is a levegő minőségét illetően.
Azonban azt a tényt kellett látnom a http://levegominoseg.tujvaros.hu weboldal 2009.12.21.-ei dátumtól kezdődően nem kíván adatokkal szolgálni. Ez bosszantó, hiszen így többek közt felesleges ez a webes felület is.
Várom a reakciókat, és természetesen a hivatalos választ is.

Üdvözlettel:
zeuszgabi

cyber
Adminisztrátor
HozzászólásokCOLON 20
CsatlakozottCOLON 2009.04.03. 11:11

Re: Tiszaújváros levegőminőségmérő állomás

Hozzászólás Szerző: cyber » 2010.05.04. 00:09

Hát én látom az adatokat. :)
Próbáld meg más böngésződől, hát ott van valami hiba...

zeuszgabi
HozzászólásokCOLON 25

Hozzászólás Szerző: zeuszgabi » 2010.05.04. 03:39

Köszi az ötletet, azonban ez már nekem is eszembe jutott és két konfiguráción, több böngészővel is néztem, és mindig az alábbi adatokat dobta:

Kép

Kép

Valaki mondjon ellent nekem, hogy látja az aktuális mérési értékeket is, mert nehéz elhinnem, hogy nálam lenne a baj...

szerkesztő
HozzászólásokCOLON 121
CsatlakozottCOLON 2009.04.21. 10:45

Hozzászólás Szerző: szerkesztő » 2010.05.04. 15:30

A problémát jeleztük az oldalt és a műszert karbantartó Gamma Műszaki Zrt.-nek. Ígéretet kaptunk a javításra.

cyber
Adminisztrátor
HozzászólásokCOLON 20
CsatlakozottCOLON 2009.04.03. 11:11

Hozzászólás Szerző: cyber » 2010.05.06. 17:00

Kedves zeuszgabi!

Teljesen igazad van. Én nem figyeltem a dátumot. Csak azt néztem hogy kértem a legutolsó hét adatait, és láttam a táblázatot.
Így utólag ismét megnézve nekünk is ugyan ezt hozza.
De mivel nem mi kezeljük ezt a rendszert, nem is tudunk hirtelen beavatkozni. Sajnos meg kell várnunk míg a karbantartó cég intézkedik.

Köszönjük az észrevételt!

zeuszgabi
HozzászólásokCOLON 25

Hozzászólás Szerző: zeuszgabi » 2010.09.22. 13:47

A probléma továbbra is, már több mint fél éve fenn áll, és majdnem 4 hónap is kevésnek bizonyult a hiba kijavításába. Én a napokban felkerestem a céget, viszont nem adhat ki információt partnereiről, ezt megértem. Viszont most is írták, hogy ők mindent megtesznek a zavartalan működés irányában.
És akkor itt jön a kérdés? Miért nem lett eddig orvosolva a probléma? Nincs rá pénz? Ne vicceljünk. Nem állt senkinek sem érdekében? Lehetséges. De ha igen, akkor kinek és miért?
Nem hiszem, hogy a cég hibázott volna, hiszen megrendelői kéréseinek tesznek eleget, és minden szolgáltató cégnek az ügyfelei és saját rendszerének működésének a biztosítása érdekében áll.
A többit már a gondolataikra bízom....

szerkesztő
HozzászólásokCOLON 121

Hozzászólás Szerző: szerkesztő » 2010.09.24. 08:31

Kedves Zeuszgabi!
A korábban jelzett meghibásodást egy részegység kicserélésével a cég elhárította, de a rendszer mégsem működik. Az önkormányzat teljes felülvizsgálatot kért. Ez írásban történt, ezért meglepő, hogy a Gamma nem tud róla. Jelenleg várjuk a felülvizsgálat időpontját, illetve az árajánlatot.

zeuszgabi
HozzászólásokCOLON 25

Hozzászólás Szerző: zeuszgabi » 2011.01.17. 13:35

Történt valami változás az ügyben? Az oldal már el sem érhető, ez arra utal, hogy dolgoznak rajta, vagy esetleg nélkülöznünk kell a továbbiakban?

Köszönettel: zeuszgabi

szerkesztő
HozzászólásokCOLON 121

Hozzászólás Szerző: szerkesztő » 2011.01.17. 14:18

Tisztelt zeuszgabi!
Jókor érdeklődik, friss információval tudok szolgálni: a Gamma holnapra, azaz 18-ára ígérte a javítást.

zeuszgabi
HozzászólásokCOLON 25

Hozzászólás Szerző: zeuszgabi » 2011.06.18. 19:06

Üdvözletem!

Újabb, ezúttal adatbázis kapcsolati hiba jelentkezett az oldal működése során, a mért értékek nem érhetőek el!
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in E:\AGRServer\wwwroot\php\modules\gpdbacess.php on line 9

BUTTON_POST_REPLY