autóroncs Tiszaújvárosban

Amennyiben kérdése van, továbbítjuk az illetékesnek és válaszolunk rá.
BUTTON_POST_REPLY
regedit
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2011.03.23. 13:24

autóroncs Tiszaújvárosban

Hozzászólás Szerző: regedit » 2011.03.23. 13:37

Üdv Mindenkinek!
Úgy gondolom ez a téma is megérdemel egy topic-ot.
Szeretném, ha a hivatal, vagy az arra illetékes intézkedne abban, hogy az Örösi út 10-16 és 18-24 háztömbök közötti parkolóban álló rendszám nélküli kék 1000 éves autóroncs (VW GOLF) eltűnjön a parkolóból.
Ugyan ebben a parkolóban a másik probléma, hogy szinte minden este itt parkol egy szlovák rendszámú dobozos furgon, ami 2 parkoló helyet is elfoglal, nagy mérete miatt. Szeretném, amennyiben lehet, tegyenek valamit... Mit keres itt egy szlovák rendszámos teherkocsi? Így is kevés a rendelkezésre álló parkoló.
Remélem ez irányban is lehet valamit intézkedni...
Előre is köszönöm.
Üdv.: egy lakó..

szerkesztő
HozzászólásokCOLON 121
CsatlakozottCOLON 2009.04.21. 10:45

Re: autóroncs Tiszaújvárosban

Hozzászólás Szerző: szerkesztő » 2011.03.23. 14:36

Az autóroncsra felhívtam a közterület-felügyelők figyelmét. Nyilvántartásba veszik az autót és megpróbálják kideríteni, hogy ki a tulajdonos. ( Amennyiben erről van információja, kérem segítsen! ) A jármű egyébként ezt követően 30 napig tárolható a közterületen és csak ennek letelte után indítható eljárás.
A furgonnal kapcsolatban nem látok okot hivatali intézkedésre. Egyáltalán, mi a baj? A szlovák rendszám? A méret? Egyik esetben sem tiltható ki a gépkocsi.

rocco27
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2011.02.20. 09:12

Hozzászólás Szerző: rocco27 » 2011.03.23. 21:14

Maximálisan egyet tudok érteni a kedves fórumozóval!nekünk tiszaújvárosiaknak sincs helyünk parkolni.De az természetes hogy 1 szlovák (nem véletlen a kisbetű) gépjármű parkol teljesen fölöslegesen Tiszaújvárosban!Mert ha nem is használják akkor ugyebár fölöslegesen áll ott hónapok óta.Mi átlag állampolgárok a postánál,a City Pub sörözőnél,mellette a Real boltnál és még sorolhatnám hogy hol nem tudunk parkolni!Persze a kedves mszp (itt sem véletlen a kisbetű) ezzel sem foglalkozik.Nekik bérelt helyük van szinte mindenhol.Mert hát vannak olyan emberek a mai vezetésben akik TILOS-ban is megállhatnak és a rendőrök persze őket észre sem veszik!A lényeg a lényeg hogy ebben a városban parkolni nevetséges!Gratulálok!

Kedves igen nem tisztelt szerkesztő úrnak nem nevezhető valaki had kérdezzem már meg tud még valami idegen nyelvű mondatot?Csak mert nem tetszett válaszolni a múltkor!hahahahah

szerkesztő
HozzászólásokCOLON 121

Hozzászólás Szerző: szerkesztő » 2011.03.24. 09:46

Tisztelt Regedit!
A "roncsautó" tulajdonosával sikerült felvenni a kapcsolatot, ígéretet tett arra, hogy a jogszabályban előírt 30 napon belül elszállítja a járművet.
Rocco27-nek.
A furgont -Regedit írása szerint- használják, hiszen esténként parkol az ominózus helyen. A szlovák rendszám pedig nem feltétlenül jelenti azt, hogy a tulajdonos is szlovák. A kedvezőbb adózás miatt elég sokan választották ezt a megoldást.
A személyemet érintő pikírt megjegyzésére: No comment!

szerkesztő
HozzászólásokCOLON 121

Hozzászólás Szerző: szerkesztő » 2011.04.11. 13:02

Tisztelt Regedit!
A járművet elszállította a tulajdonos.

száliven apja
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2011.03.28. 12:18

Hozzászólás Szerző: száliven apja » 2011.04.13. 18:36

Nem tudom, ha én Kassán (Kosice), leparkolnák Magyar rendszámmal, egy Lakótelepen több parkolót lefoglalva, ott is ilyen elnézőek lennének-e ? :x :x :x :x

Az meg,hogy sajna' sok Magyar az MSZP áldásos jogszabályai, Törvényei, kormányrendeletei, stb... miatt Szlovákiában "helyezte" forgalomba autóját, ERRE :D :D :D :D :D :D hivatkozni
Ne Báncsátok a fijjamat!!!!!

pampula
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2010.05.31. 21:13

Hozzászólás Szerző: pampula » 2011.04.14. 09:09

Nagyon szomorú,hogy ennyi butaságot (már elnézést kérek)leírnak egyesek valós infók nélkül.
Speciel én nap mint nap látom ezt az autót parkolni és én még soha nem láttam,hogy keresztbe parkolna a parkolóban. Ezért is furcsa nekem,hogy egy mikrobusz akkor hogy tud elfoglalni 2 helyet!?
De elmesélnék egy általam kitalált történetet,ha szabad.
10-20 év múlva egy itt fórumozó gyermeke elmegy munkát keresni Európába.
Az apja -anyja évente 3-4 alkalommal meglátogatja a gyereket ott idegenbe. Biztosan nem értené a magyar anya és apa ha ott parkolásuk(ahol a gyereknek van albérlete)problémát okozna.
Felháborodnának és nagyon kellemetlenül éreznék magukat.
nincs happy end

száliven nagyapja
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2011.04.14. 13:02

Hozzászólás Szerző: száliven nagyapja » 2011.04.14. 13:03

hjaaaaaaaaaaaaaj fijjjam, hogy Te mekkora gyökér vagy :)

Száliven fija
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2011.04.15. 16:39

Hozzászólás Szerző: Száliven fija » 2011.04.15. 16:47

száliven nagyapja írtaCOLONhjaaaaaaaaaaaaaj fijjjam, hogy Te mekkora gyökér vagy :)
Dédnagypapa vegyé" Vissza!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ne báncsátok apámat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BUTTON_POST_REPLY