Rózsa út 2-8 járda

Integrált Városfejlesztési Stratégia témák.
JÓREGGELT

Rózsa út 2-8 járda

HozzászólásSzerző: JÓREGGELT » 2010.08.15. 11:48

Tisztelt Illetékes,

Én a Rózsa út 2-8 járda szakaszra szeretném egy kicsit a figyelmet felhívni, bár már lehet késő.
Nem tudom ki tervezte de szerintem nem lesz élete műve. Gondolom jól látszik a tervrajzon, hogy ez déli oldal és ide fekete aszfalttal burkoltak. Nagy ötlet. Este 10-kor még nyugodtan lehet rajta sütni egy rántottát. És akkor még a Föld felmelegedéséről ne is beszéljünk. Ráadásul szederkényi úton végig gyönyörű térköves sétányt csináltak (ami tényleg csuda), kérdem én: annyi nem maradt volna ami ide is elég? A kivitelező céget nem akarom bántani, de esős időben meglehet nézni, hogy milyen minőségű. Áll a víz rajta és ráadásul pont ilyen időben vette át a "göndör hajú hozzáértő" kolléga. Inkább maradt volna úgy mint régen füves, zöld terület.
Esetleg, ha véletlenül lenne annyi pénz valamikor, (mint annak idején a dísztónál a nyilvános WC-re amit felépítettek majd lebontottak), és itt is a burkolatot kicserélnék térkőre, nagyon jó lenne. Esztétikailag is sokkal szebb lenne, és nem lenne ilyen fojtó meleg.

Remélem levele valaki elolvassa,

Előre is nagyon köszönöm!

Üdv,
JÓREGGELT

bebifesz

Re: Rózsa út 2-8 járda

HozzászólásSzerző: bebifesz » 2013.08.25. 00:15

:)
lehet a tükörtojás sütése volt a cél a tervezéskor. Na meg az építéskor. Az egész város térkővel van kirakva. Turista imádó város lévén épp, hogy ide kellett volna normális burkolat. De ott biztos kevés külföldi jár el, hogy ezt a borzalmat sikerült összehozni.
Mostanában újítják az Árpád úti járdát, (ráfért már). Oda sikerült intézni térkövet. Pedig oda nem kevés kell.
Biztos pár embernek a kertes házához megint csurran egy pár kocka. Ahelyett, hogy ezt hoznák helyre.
Borzalmas, színvonalon aluli, kényelmetlen.

Vissza: “IVS”